Školení Balmain – Care and Couleurs Couture systém barvení + Premium Lightening system 29.11.2022 10-17h(Zaměřeno na profesionály)

Všichni obchodní partneři Balmain Paris Hair Couture jsou podporováni vzdělávacím týmem profesionálních kadeřníků. Vzdělávací program zajišťuje profesionální znalosti nejnovějších technik v barvení a vlasových trendech.

Trend kolekce pro podzim a zimu Balmain.

Balmain Hair Couture připravuje na každý rok dvě Trend kolekce, které obsahují ikonické kombinace barev Couleurs Couture, střihy a péči a je inspirovaná kolekcí módního domu Balmain.

Objevte tuto jedinečnou kolekci pro podzimní období 2022.

Školení bude obsahovat teorii o Care & Styling, kde se projdou jednotlivé kroky od diagnostiky vlasů až po tipy a triky na prodej a využití promo akcí.

Druhá část bude věnovaná praxi s barvicím systémem Couleurs Couture. Barvení bude probíhat na vlasové pásky, na kterých si budete moci vyzkoušet různé kombinace barev, vše zapsat do desek a odnést domů. Tato metoda je velmi rychlá a efektivní.

Ze školení si odnesete desky Balmain s poznámkami, technickou knihu barvicího systému, technickou knihu péče a stylingu a vlasové pásky s vašimi originálními odstíny barev. 

Od 10:00 do 17:00

Adresa: Pod bání 2146/8, Praha 8

Školení je určeno pouze pro kadeřníky.

Během celého dne vám bude k dispozici občerstvení.

Pomůcky nepotřebujete vše vám zapůjčíme.

Informace o školení

Školitelka

Cena školení

4900

Datum a čas konání

29. 11. 2022, 10:00 - 17:00

Místo konání