Školení #mydentity Product & Colour Class 2. – 3.5.2022(Zaměřeno na profesionály)

DŮLEŽITÉ: Místo na školení si objednejte v samostatné objednávce.

Jako dopravu zvolte osobní odběr a platbu převodem. Potvrzení vaší rezervace a zálohovou fakturu za školení vám zašleme e-mailem.

#mydentity je značka vytvořená Guy Tangem, trendsetterem a jednou z nejvýraznější osobností v kadeřnickém průmyslu. Ať už barvíte s #mydentity nebo ne, ať jste začátečník či pokročilý, zveme vás na naše úvodní školení, kde vám představíme úplné portfolio značky, jednotlivé produkty a jak s nimi pracovat.

Na dvoudenním intenzivním školení vám představíme úplné portfolio značky, školitelka Tereza Vlasáková se s vámi podělí o její tipy, jak co nejlépe využít a kombinovat naše produkty. Tereza je velká detailistka, výborná koloristka a stylistka. Její školení vás obohatí nejen novými znalostmi a technikami, ale užijete si skvělou a přátelskou atmosféru v naší nové akademii Salon Professional.

První den vás seznámíme se značkou #mydentity a její filozofií. Postupně si osaháte všechny pečující produkty, styling i cílená ošetření.
Druhý den školení věnujeme koloristice – jejím základům, barevnému kruhu a projdeme jednolivé odstíny a zesvětlující produkty #mydentity. Den zakončíme praktickým workshopem na modelkách.

 • 10:00 – 15:00 Produktové školení
  úvod k #mydentity
  péče, ošetření, styling
 • 10:00 – 17:00 Koloristické školení
  základy koloristiky
  barvící a zesvětlující systém #mydentity
  práce na modelkách

Školení je vhodné pro: všechny – začátečníky i pokročilé, pracující i nepracující s #mydentity

Na školení si vezměte: vlastní nástroje na foukání (fén, hřebeny a kartáče)

Kapacita: 8 osob

Školení je zakončeno certifikátem.

Školení se koná v naší akademii Salon Professional, Pod Bání 8, Praha 8.

Pro účastníky školení je zajištěno občerstvení.

 

Storno poplatek: 990 Kč (pokud se ze školení neodhlásíte nejpozději 3 dny předem, a to buď písemně na e-mail akademie@salonpro.cz nebo skrze svého OZ)

Informace o školení

Školitelka

Cena školení

4500

Datum a čas konání

02. 05. 2022, 10:00 - 17:00

Místo konání