Sales Leader

Co vás čeká a nemine?

  • Vedení, rozvoj a motivace obchodního týmu 8-10 OZ-salonní prodej a parfumerie
  • Tvorba cenových či jiných promočních nabídek s ohledem na konkurenci a marketingovou strategií značek
  • Péče o klíčové klienty a rozvoj stávajícího portfolia zákazníků, se zaměřením na přidanou hodnotu pro zákazníka
  • Organizace měsíčních sales meetingů, pravidelná analýza prodejů obchodního týmu, účast při zavádění CRM
  • Spolupráce se školiteli značek, účast na lokálních i zahraničních školeních a eventech
  • Reporting řediteli a marketingovému manažerovi

Jak bychom si představovali ideálního kandidáta?

  • Někoho, kdo pracoval v oblasti obchodu a má zkušenosti s vedením týmu
  • Člověka, který je nadšenec do obchodu, baví ho komunikovat a navazovat kvalitní vztahy se zákazníky
  • Ideální kandidát musí zvládat kvalitně komunikovat s kolegy
  • Člověka, který projekty dotahuje, má analytické myšlení a je odolný vůči stresu
  • Člověka, který zvládne mluvit a psát v AJ s našimi partnery
  • Člověka, který zvládá MS Office a jiné basic programy, jako uživatel
  • Hledáme kandidáta, pro kterého by bylo možné jezdit na služební cesty po ČR (aktivní řidič) , ale i do zahraničí
  • NEhledáme SUPERMANA ani WONDER WOMAN!

Co můžeme nabídnout my?

  • Příjemné pracovní prostředí – hezká, nová kancelář
  • Přátelskou atmosféru, energický kolektiv nadšenců pro beauty
  • Home office
  • Zajímavou a rozmanitou práci v prostředí luxusních značek, ve které uplatníte své dovednosti a znalosti
  • Práci na plný úvazek na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport, cestování apod.
  • Nákup produktů za zaměstnanecké slevy
  • Teambuildingy
  • Občerstvení, jako je káva, čaj apod. je samozřejmostí

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis a motivační dopis v AJ a ČJ na lucie.karvanova@salonpro.cz. Až tyto tři dokumenty dostaneme, tak se vám ozveme a domluvíme se na dalším postupu!