Matěj Novák

Matěj Novák
Master Stylist, Studio Flanér

Matěj je velmi nadějný mladý talent, který sleduje nejen nejnovějšími módní trendy v oblasti střihů a účesů, ale zabývá se také koloristikou a ošetřením vlasů.
Jeho vášeň po vzdělávání ho posouvá neustále dopředu a nejen, že ho velmi baví, se učit nové techniky a postupy, ale zároveň velmi rád tyto získané zkušenosti předává dál.

Matěj se pro své workshopy a školení obohacuje dovednostmi, a novinkami v postupech a technikách přímo u mezinárodních školitelů Balmain Hair Couture.

Balmain Hair Couture není pro Matěje jen luxusní značka vlasové kosmetiky, ale vnímá ji jako kvalitní, inkluzivní, a hlavně vysoce funkční.
Ikonické vůně, kreativita a celkové DNA značky vystihuje nejen značku Balmain Hair Couture, ale i Matěje, jako profesionála a jako osobnost, která produkty používá s vášní a citem pro detail.
Všechny tyto přednosti zahrnuje nejen barvicí systém Balmain Hair Couleurs Couture, který nabízí nekonečně mnoho barevných odstínů a namíchat odstín, který vystihne charakteristiku klienta a podtrhne jeho pravé já je přesně to, co se na školeních s Matějem naučíte.

“To, co na Balmain Hair Couture oceňuji, není jen vysoká funkčnost produktů, ale celkové DNA značky, která je prosycená stylem, emocemi a inspirovaná nejnovějšími trendy.
Balmain je oblíbená značka těch nejzvučnějších jmen v oblasti popkultury a pro mě je skutečně čest, se učit od těch nejlepších a předávat získané zkušenosti dalším, kadeřníkům, kteří cítí vášeň k Balmain Hair Couture stejně jako já.“, říká Matěj