HERITAGE

Tradice Balmain vychází ze zákulisí módních show!
Díky historii slavného pařížského módního domu dnes mnoho mezinárodně uznávaných návrhářů pracuje s kolekcemi Balmain Paris Hair Couture při svých show a focení. Ve spolupráci s backstage stylisty vyvinula značka Balmain Paris Hair Couture řadu naprostých nezbytností určených pro vytváření luxusních účesů a stylů. Nyní produkty Balmaim Hair Couture jsou k dostání i v ČR a na Slovensku.

Jako součást módní značky Balmain Paris čerpá Balmain Hair Couture z více než 45leté tradice v kombinování nezbytných vlasových doplňků s nejnovějšími trendy z přehlídkových mol. Kolekce byly inspirovány tajemnými triky zákulisí a odráží vše, co kadeřník potřebuje k vytvoření dokonalého vzhledu inspirovaného přehlídkovými moly. V průběhu těchto 45 let společnost Balmain Paris Hair Couture prokázala, že se oprávněně řadí mezi luxusní značky. Věnuje veškerou pozornost detailu a dokonalosti a neustále zkoumá a vytváří nové aplikační techniky. Zároveň také respektuje skvělou a bohatou tradici fashion značky. Všechny kolekce se skládají z úzké, avšak kompletní řady pouze těch nejprodávanějších produktů. Dlouhodobá vize založená na tradičním odkazu, kreativitě a inovaci je hybnou silou úspěchu značky Balmain Paris Hair Couture.

 

V médiích


Značka Balmain Paris Hair Couture, kterou vyhledávají ti nejlepší stylisté a influenceři z celého světa, se prezentuje v mezinárodním měřítku jak v tisku, tak prostřednictvím online médií. Žádná jiná značka vlasových produktů nemá tak silnou vazbu na svět módy. Příchod Oliviera Rousteinga dostal značku Balmain doslova na výsluní. Poté, co byl jmenován kreativním ředitelem, se značce začalo dostávat celosvětové pozornosti, o čemž svědčí široká a rozmanitá základna stoupenců. Balmain Paris Hair Couture se nadále snaží tento obrovský úspěch rozvíjet, zároveň však zůstává věrná své tradici, která se začala rodit před více než 40 lety. Kreativní ředitel společnosti Balmain Hair, Nabil Harlow, je autorem těch nejikoničtějších účesů a vlivných trendů, které i nadále utváří charakter odvětví krásy.

 

balmain paris

 

Charakteristická vůně


Cesta ke svobodě, přenese vás do nádherného letního dne. Vůně se na vašich vlasech rozvine ve fascinující směsi badyánu, estragonu, borovice, květu broskve, malin, gardénií, pomerančového květu, hřebíčku, jasmínu, růže, ylangylangu, meruňky, šeříku, ambry, vanilky, santalového a cedrového dřeva, bílého pižma a balzámového dřeva.

 

 

Hair Couture Věda


Základem většiny produktů Balmain Hair Couture je kombinace hedvabného proteinu a arganového oleje, která zaručuje obnovu vlasových vláken, hydrataci, hebkost a lesk.

Hedvábí obsahuje 17 z 19 aminokyselin velmi podobných těm, které se nacházejí ve vlasech a které:
∙ obnovují poškozená místa vlasu a vyhlazují tak jeho povrch;
∙ podporují sílu vlasů, čímž předchází jejich každodennímu poškození při používání stylingových pomůcek;
∙ posilují a omlazují vlasy, které jsou ve výsledku hebké, pružné a lesklé.

Hedvábný protein je aktivní složka podporující optimální zadržování hydratace uvnitř vlasových buněk. Ve spojení s účinnými antioxidanty je dosaženo perfektní kombinace dokonalé hydratace a ochrany. Vlasy jsou plně regenerované, posílené do hloubky a září okouzlujícím leskem. Arganový olej je přirozená složka zpomalující stárnutí, která vytváří zářivě lesklý vzhled a opravuje a chrání poškozené, suché a slabé vlasy před extrémními vlivy okolního prostředí.

 

Produkty


Jedinečná produktová řada naprostých nezbytností pro dosažení hebkosti, lesku, zdraví a poddajnosti vlasů. Dodáváno v průhledném balení minimalistického vzhledu bez zbytečných nesmyslů. Hedvábný protein a arganový olej jsou klíčovými složkami zajišťujícími nejlepší výsledky.