Hot Tools® je tradiční, zavedená značka profesionálních nástrojů pro vlasový styling pocházející z USA, která již více než 25 let oslavuje tvorbu neotřelých a krásných účesů.

Stylingové nástroje, jež získaly už mnohá ocenění, byly vytvořeny přímo pro potřeby profesionálů, aby jim pomohly vytvářet a upravovat účesy všude tam, kde je zapotřebí těch nejlepších vlasových pomůcek, a poskytovat tak špičkové služby v salonech, na přehlídkových molech, ve fotografických ateliérech i jinde.

Značka profesionálních nástrojů, která je preferovaná stylisty v USA, je nyní dostupná i pro vás.

HOT TOOLS® KULMY

PROFESIONÁLNÍ KULMY 24K GOLD SALON
Kulmy na vlasy Hot Tools® 24k Gold, jež získaly mnohá ocenění, byly navrženy pro
stylisty s těmi nejvyššími nároky na vlasový styling.
Tyto úžasné kulmy na vlasy mají luxusní povrch z 24k zlata a inovativní pulsní
technologii, jsou dostupné v pěti různých průměrech, včetně velikosti XL, která
je vhodná pro rychlejší úpravu dlouhých vlasů, a umožní vytvářet krásné, výrazné
a dlouhotrvající vlny.

HOT TOOLS® CURL BAR

NOVÝ ÚHEL POHLEDU NA VLNY
Usnadní práci a ušetří čas potřebný pro vytvoření dokonalých vln, objemu a pohybu. Ergonomický design pomáhá předcházet napětí v ramenou a zápěstí. Curl Bar umožňuje snadno dosahovat konzistentních výsledků. Teplota až do 230 °C a volitelná funkce vibračního časovače, dovolují nastavit optimální čas zahřívání pro každý typ vlasů.
Dostupná ve dvou šířkách – 25 mm a 32 mm.

HOT TOOLS® FÉNY

Vysoce výkonné, profesionální fény Hot Tools® byly vytvořeny na míru stylingovým potřebám všech typů vlasů. Přinášejí přímou iontovou technologii, která snižuje dobu vysoušení a pomáhá předcházet poškození. K dispozici jsou dvě varianty fénů, které zajistí skutečně perfektní výsledky.
COOL TOUCH TURBO 2100 WATT IONIC AC DRYER
Náš favorit mezi fény zajistí rychlejší vysoušení bez rizika krepatění a možnost precizní úpravy. Obsahuje náš inovativní nástavec Cool Touch zajišťující precizní a dokonalý styling.
COMPACT SALON TURBO 2200 WATT IONIC AC DRYER
Výkonný a přitom kompaktní profesionální fén s přímou iontovou technologií pro rychlejší vysoušení a lesklé vlasy bez známek krepatosti.

HOT TOOLS® ŽEHLIČKY NA VLASY

Žehličky na vlasy Hot Tools®, s výjimečnou pulsní technologií, jsou zosobněním mantry „Co je horké, zůstane horké“ a umožňují stylistům pracovat rychleji, precizněji a jistěji. Na výběr jsou dvě varianty žehličky, přičemž obě se velmi snadno používají a pomáhají při stylingu, ať chcete vytvářet jednoduše rovné vlasy nebo úžasné kudrliny a vlny.
GOLD TITANIUM 25MM DIGITAL SALON FLAT IRON
Naše oblíbená žehlička byla vytvořena s ohledem na ty nejlepší vlasové stylisty. Digitální, profesionální titanová žehlička na vlasy s technologií Micro Shine a pulsní technologií zajistí hladší a zářivější výsledky.
NANO CERAMIC 25MM SALON FLAT IRON
Žehlička s úžasným výkonem pozvedne vaše stylingové schopnosti díky technologii Nano Ceramic, která zajistí superrychlou úpravu vlasů, dokonalé zformování a odolnost vůči vlhkosti.

 

Máte zájem pracovat s nástroji Hot Tools? Kontaktujte naše konzultanty obchodního rozvoje:

Konzultant obchodního rozvoje pro Prahu – Ondřej Dudáš | ondrej@salonpro.cz
Konzultant obchodního rozvoje pro Čechy – Edita Matoušová | edita@salonpro.cz
Konzultant obchodního rozvoje pro Moravu – Alexandra Fiolková | alex@salonpro.cz
Konzultant obchodního rozvoje pro Moravu – Lucie Hrebíková | lucie@salonpro.cz

Konzultant obchodního rozvoje pro Slovensko – Zuzana Bartošová | zuzana@salonpro.cz

Nebo klikněte na tlačítko Chci pracovat s Hot Tools Professional níže, vyplňte krátký formulář a my kontaktujeme vás.

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies