Barvy vytvořené Guy Tangem

Očekávaný barvící systém, vyvinutý jednou z nejznámějších hvězd kadeřnického průmyslu, kompletní portfolio jen u Salon Professional. Věříme, že budete všichni stejně tak nadšení, jako jsme my a společně vytvoříme úžasnou #Hairbestie komunitu a přidáme se ke stylistům po celém světě.

 Vytvořil @Guy_Tang

#mydentity jsem vytvořil, protože jsem chtěl připravovat barvy podle svých vlastních představ. Barvy, o kterých všichni sníme a nenacházíme je v současné nabídce. Chtěl jsem vytvořit řadu vlasových barev, která do naší práce vrátí zábavu & nadšení. Ale ze všeho nejvíc jsem chtěl založit komunitu, vytvořit silnou #hairbestie rodinu a dát každému z nás možnost najít svou vlastní #mydentity. Protože, když víte, kým jste, máte dost odvahy na to uskutečnit vše, o čem sníte.

Barvy, o kterých všichni sníme

Co mě dovedlo k tomu vytvořit vlastní kolekci barev? Mí #hairbesties! Tato kolekce představuje škálu předmíchaných barev. Při jejich přípravě jsem popustil uzdu své fantazii a připravil všechny barvy, o kterých jsem kdy snil! Mým cílem bylo připravit barvy, se kterými na vlasech snadno vykouzlíte aktuální trendy odstíny, ale i přirozené odstíny pro denní nošení. Těším se na kombinace, které s pomocí #mydentity vytvoříte!

Má oblíbená levandulová vůně

#Hairbesties, chceme, aby se barvení vlasů pro naše klienty stalo neobyčejným zážitkem. Proto jsem se rozhodl obohatit barvy o mou oblíbenou levandulovou vůni! Přesvědčte se sami o tom, jak božsky voní. Jste z té vůně stejně nadšení jako já?!

Tepelná ochrana barvy až do 230 °C

#Hairbesties, naše klienty trápí, když jejich trendy barva rychle ztrácí na své intenzitě. Vzpomeňte si na mé YouTube video, ve kterém jsem zmiňoval jednu z hlavních příčin – tepelný styling! Proto pro mě bylo důležité přimíchat do barev speciální složku, která bude chránit barvu. #Hairbesties, mou tajnou ingrediencí je Miru-Style X-HP™*. A jsem naprosto nadšený – ochrání barvu vlasů klientů před tepelným stylingem až do 232  ̊C!!

*na rozdíl od hlavních značek profesionálních barev na vlasy, zdroj: Croda International Plc.

Barva s 2x tak větším leskem

Nechte vlasy zazářit stejně jako Mariah!!! Použil jsem technologii VibraRiche™* – zní to přepychově? Přepychově vypadají i dvojnásobně lesklé vlasy!!!