Kombinací více než 35 let tradičního stylingu, klasických technik a nejnovějších technologií přináší řada Oribe nejvyšší výkon a sofistikovanost ve formě skutečně originálních přípravků – gel, který ošetřuje, olej, který tuží, sprej, který se nedrolí a nes- ráží a šampony s kvalitou pleťové péče, které vlasy připraví na styling a zároveň je chrání před okolním prostředím, decentně provoněné exkluzivní francou- zskou vůní nazvanou Côte d’Azur.

Vlasová péče Oribe snoubí přírodní výtažky se špičkovou technologií, a výsledkem této kombinace je kolekce ušitá na míru potřebám dokonalých vlasů bez parabenů a chloridu sodného, chránící před UV zářením, pečující o barvu a je použitelná i na vlasy ošetřené keratinem.

Oribe vlasová péče

  • Složení bez parabenů a chloridu sodného.
  • Bezpečné použití i u barvených vlasů a vlasů ošetřených keratinem.
  • UV ochrana pro vlasy.
  • Sulfáty z přírodních zdrojů.

Oribe exkluzivní komplex

  • Obsahuje výtažky z květu protěže, liči a vodního melounu.
  • Chrání vlasy před oxidačním stresem, fotostárnutím a zhoršením funkce přirozeného keratinu.

Oribe exkluzivní vůně

Probouzí s citrusovými tóny italského bergamotu, růžových citronů, bílé broskve, černého rybízu
a konvalinky, vyvážené vůní Aomori jablek a zelených listů. Cedrové dřevo, bílý jantar a pižmo propůjčují vůni jemné, dřevité tóny a kubánská národní květina, La Mariposa Blanca, vytváří smyslný a osvěžující dojem, který vás bude doprovázet celý den.

 

 

Chci navštívit Oribe salon

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies