Založil jsem OroExpert ze 3 důvodů:

  • Dát odpověď kadeřníkům, kteří hledají exkluzivní značky, dostupné pouze v nejlepších salonech.
  • Podporovat a chránit kadeřnický průmysl, který je mou vášní již 20 let. Věřím, že kadeřníci
    zasluhují velké uznání, jelikož hrají podstatnou roli v tom, jak udělat ženu krásnou a spokojenou samu se sebou.
  • Mít pozitivní vliv na životní prostředí. Věnujeme 5% z naší marže do projektů, které snižují negativní dopady globálního oteplování. Používáme ingredience s Ecocert a bio certifikací.

Frédéric Espinosa

Nejpokročilejší technologie a unikátní ingredience v rukou těch nejlepších kadeřníků pro uspokojení přání i těch nejnáročnějších žen. To vše v elegantním klasickém balení, maximálně respektující životní prostředí a kadeřnický průmysl. Vytvořeno v Paříži jedním z nejuznávanějších expertů v oblasti vlasové kosmetiky, vyrobeno v Itálii, nedaleko Benátek, s maximálním respektem k životnímu prostředí a za nejpřísnějších podmínek kontroly kvality.
Jsme přesvědčeni, že ty nejvýkonnější produkty jsou vždy tvořeny kombinací přírodních a syntetických ingrediencí. U všech používaných přírodních surovin (například Arganový olej) hledíme na to, aby byly pěstovány a sklízeny s co nejnižším negativním dopadem na naší planetu a byly nositeli bio certifikace (např. Ecocert).

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies