Nejpokročilejší technologie a unikátní ingredience v rukou těch nejlepších kadeřníků pro uspokojení přání i těch nejnáročnějších žen. To vše v elegantním klasickém balení, maximálně respektující životní prostředí a kadeřnický průmysl. Vytvořeno v Paříži jedním z nejuznávanějších expertů v oblasti vlasové kosmetiky, vyrobeno v Itálii, nedaleko Benátek, s maximálním respektem k životnímu prostředí a za nejpřísnějších podmínek kontroly kvality.

FREDERIK ESPINOZA – založil jsem OroExpert ze 3 důvodů:

  • Dát odpověď kadeřníkům, kteří hledají exkluzivní značky, dostupné pouze v nejlepších salonech.
  • Podporovat a chránit kadeřnický průmysl, který je mou vášní již 20 let. Věřím, že kadeřníci
    zasluhují velké uznání, jelikož hrají podstatnou roliv tom, jak udělat ženu krásnou a spokojenou samu se sebou.
  • Mít pozitivní vliv na životní prostředí. Věnujeme 5% z naší marže do projektů, které snižují negativní dopady globálního oteplování. Používáme ingredience s Ecocert a bio certifikací.

Jsme přesvědčeni, že ty nejvýkonnější produkty jsou vždy tvořeny kombinací přírodních a syntetických ingrediencí. U všech používaných přírodních surovin (například Arganový olej) hledíme na to, aby byly pěstovány a sklízeny s co nejnižším negativním dopadem na naší planetu a byly nositeli bio certifikace (např. Ecocert).

BARVÍCÍ SYSTÉM OROEXPERT ALCHEMIST

Nová generace barev na vlasy. Snadné použití, oslňující lesk, dlouhotrvající účinek a neobyčejné odstíny Luxusní permanentní barvící krém Alchemist byl speciálně navržen pro ty nejnáročnější kadeřníky. Zajištění excelentní předvídatelnosti výsledků, stejně jako zachování perfektní kvality vlasů je docíleno díky speciální kombinaci C-GoldKyseliny hyaluronové a Oleji z hroznových jader.