Tiskové zprávy
2018/10

NOVÁ Alterna – produktové fotky ke stažení

Vážení novináři,

jsme nadšeni, že vám konečně můžeme představit novou Alternu Haircare. Děkujeme za dosavadní podporu, které se velmi vážíme. Upozorňujeme, že výroba starých obalů byla ukončena a nyní všechny produkty Alterny z řady Caviar mají nový design a inovované složení.

Limitovaná vánoční edice Invisibobble – The Wonderfulls

Přinášíme vám limitovanou edici gumiček Invisibobble s vánočním motivem The Wonderfulls. Vánoční kolekce 2018 se skládá ze 3 druhů gumiček: vánoční koule s tenkými gumičkami Slim, 3 Original gumičky s přívěškem v klasickém balení a 4 gumičky ve 2 barvách ve speciálním vánočním balení.

NOVÝ Skin Smoothing Cream obohacený o technologii Active HydraMesh

Průměrný dospělý člověk ztratí každý den díky transepidermální ztrátě vody (TEWL) téměř půl litru vody, což znamená, že nepřetržitá hydratace je nezbytnou součástí celkového zdraví pleti. V dnešní době stále rostoucích environmentálních rizik a čím dál hektičtějšího životního stylu však musí hydratační krémy umět více než pouze nahradit ztracenou hydrataci. Dehydratace také narušuje mikrobiom pleti a urychluje ztrátu zásadních enzymů – a proto jsme si dali za cíl využít pokročilých hydratačních technologií v nejmodernějším složení našeho nejprodávanějšího hydratačního krému.