Tiskové zprávy

Nová pečující maska Restructuring Bond Repair Intensive Leave-In Treatment Masque

Alterna Hair Care, průkopník v oblasti produktů luxusní vlasové péče neobsahujících žádné škodlivé chemikálie a přídavné látky, oznamuje uvedení své nové masky Restructuring Bond Repair Intensive Leave-In Treatment Masque, nejnovější inovace z kolekce Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair, která posiluje vlasy tím, že zmírňuje jejich lámavost**. Navíc výrazně vylepšuje lesk vlasů, a ty tak září zdravím již po jediném použití.

Dárkové balíčky Alterna 2022

U příležitosti letošního 25. výročí založení značky vytvořila ALTERNA speciální dárkové boxy obsahující kombinaci čtyř nejprodávanějších a nejoceňovanějších dvojic šamponů a kondicionérů. Obaly letošních dárkových sad byly vyvinuty a navrženy s ohledem na spotřebitele, kterým není lhostejné životní prostředí, a staly se tak důležitou součástí závazku značky ALTERNA dosáhnout větší udržitelnosti.

Nová kolekce pro obnovu pokožky hlavy RENEWING SCALP CARE

Alterna, průkopnická značka v oblasti alternativních, luxusních produktů vlasové péče, oznamuje uvedení své nejnovější inovace v oblasti transformativní kosmetické péče: Renewing Scalp Care.

Tato klinicky ověřená kolekce nabízí novou úroveň péče o pokožku hlavy a začíná s třemi veganskými složeními s transformativní texturou a úchvatnou vůní, která povýší prožitek z pouhé rutinní péče o pokožku hlavy na příjemný, relaxační a pečující rituál.

My Hair. My Canvas – nová veganská řada Alterna Haircare

Alterna Haircare, vizionářský tvůrce luxusních produktů péče o vlasy, představuje NOVINKU v podobě všestranné, hravé a veganské vlasové kosmetiky, která posiluje osobní péči a sebevyjádření – My Hair. My Canvas. Jde o zcela novou řadu 100% veganských produktů, jejichž cílem je oslavovat osobní péči, individualitu a sebevyjádření.