Tiskové zprávy

Dárkové balíčky Alterna 2022

U příležitosti letošního 25. výročí založení značky vytvořila ALTERNA speciální dárkové boxy obsahující kombinaci čtyř nejprodávanějších a nejoceňovanějších dvojic šamponů a kondicionérů. Obaly letošních dárkových sad byly vyvinuty a navrženy s ohledem na spotřebitele, kterým není lhostejné životní prostředí, a staly se tak důležitou součástí závazku značky ALTERNA dosáhnout větší udržitelnosti.

Nová kolekce pro obnovu pokožky hlavy RENEWING SCALP CARE

Alterna, průkopnická značka v oblasti alternativních, luxusních produktů vlasové péče, oznamuje uvedení své nejnovější inovace v oblasti transformativní kosmetické péče: Renewing Scalp Care.

Tato klinicky ověřená kolekce nabízí novou úroveň péče o pokožku hlavy a začíná s třemi veganskými složeními s transformativní texturou a úchvatnou vůní, která povýší prožitek z pouhé rutinní péče o pokožku hlavy na příjemný, relaxační a pečující rituál.

My Hair. My Canvas – nová veganská řada Alterna Haircare

Alterna Haircare, vizionářský tvůrce luxusních produktů péče o vlasy, představuje NOVINKU v podobě všestranné, hravé a veganské vlasové kosmetiky, která posiluje osobní péči a sebevyjádření – My Hair. My Canvas. Jde o zcela novou řadu 100% veganských produktů, jejichž cílem je oslavovat osobní péči, individualitu a sebevyjádření.

NOVÝ Alterna CAVIAR Anti-Aging Replenishing Moisture Priming Leave-In Conditioner

Objevte znovu krásu hydratovaných vlasů s NOVÝM Alterna CAVIAR Anti-Aging Replenishing Moisture Priming Leave-In Conditioner. Tento lehounký bezoplachový kondicionér ve spreji obsahuje Moisture Restoring Complex, usnadňuje rozčesávání jemných, suchých vlasů, které připravuje a chrání před teplem a vytváří bariéru před vlhkostí, aby vlasy nekrepatěly a účes vydržel po celý den.