Tiskové zprávy

ZENZ je oficiálním partnerem OWP+

Než dočtete tento text, bude vyrobeno 3 396 plastových láhví. Proto udržitelné řešení je recyklovat plasty, které již byly vyprodukovány, nikoliv vyrábět nové. Většina obalů maximálně udržitelné značky Zenz Organic je proto vyrobená z plastu 100% recyklovaného spotřebiteli a v rámci odvětví. Ale nově šel Zenz Organic ještě dál a nyní je oficiálním partnerem #OWP+ , který je nadstavbou konceptu  Ocean Waste Plastic a využívá shromážděný plastový odpad k produkci nových obalů.

ZENZ verze 2.0: Nový standard krásy

Na základě poslání vytvářet zdravější a udržitelnější kosmetický průmysl stanovuje ZENZ Organic nové standardy v oblasti profesionálních kosmetických produktů. Na základě mnohaletého boje OSN pro ochranu planety a lidského zdraví přispívá ZENZ k tomuto vývoji uvedením ZENZ verze 2.0. S řadou vědecky podložených certifikací posouvá Zenz standardy zdraví a udržitelnosti na ještě vyšší úroveň. Výrobky obsahují maximální podíl přírodních a certifikovaných organických složek – více, než vyžadují certifikace. Kromě toho jsou obaly vyráběny udržitelně a to převážně z recyklovaného plastu.

Nová intenzivně hydratační řada Cactus od Zenz

ZENZ Organic Products představuje nový šampon a kondicionér do nabídky profesionálních produktů: Cactus Shampoo no. 17 a Cactus Conditioner no 18. – řadu vlasové péče bohatou na hydrataci, vitamíny a minerály a registrovanou Vegan Society a ekoštítkem Severská labuť. Dokonalá eko volba zejména pro suché, kudrnaté nebo krepaté vlasy. Nová řada obsahuje 99% přírodních složek, z toho 87% certifikovaných složek organického původu!

Přirozená a organická krása – představujeme značku Zenz Organic

Volba mezi zdravými vlasy a zdravým životním prostředím je krok, který nemusíte podstupovat, pokud používáte  výrobky ZENZ Organic. ZENZ Organic usiluje o udržitelnost průmyslu krásy s ohledem na zákazníky, zaměstnance a životní prostředí. Produkty ZENZ Organic vyráběné v Dánsku neobsahují SLS, MI, parabeny, PPD, PTD, resorcinol, čpavek a mikročástice. Místo toho jsou jejich základem přírodní a certifikované organické složky vysoké kvality, jako je avokádový olej v bio kvalitě lisovaný za studena a bio purifikovaná aloe vera.

Značka Zenz Organic sklízí obrovský úspěch ve Skandinávii (kde se pyšní 15 000 kadeřnickými salony) a nyní je k dostání také v ČR  a na Slovensku.