Tiskové zprávy

JAK SE VYHNOUT LETNÍMU POŠKOZENÍ VLASŮ

Letní měsíce představují pro vlasy zátěž. Sluneční paprsky, moře i voda v bazénu podrobují naše vlasy zkoušce. Pojďme se blíže podívat na to, co poškození vlasů v létě způsobuje a jak vlasy efektivně chránit.

Molecular repair hair oil – nejnovější inovace K18

Nejnovější inovace od K18, jejíž jádrem je zdraví vlasů, se zabývá jejich krepatěním z komplexního hlediska. Mění tradiční formát oleje tak, aby poskytl ochranu před poškozením a bojoval proti krepatění. Molecular repair hair oil byl vyvinut díky biotechnologiím, posiluje a zároveň uhlazuje vlasy, čímž zajišťuje okamžitou a dlouhodobou kontrolu nad krepatěním bez sebemenšího zatížení.

Nové šampony K18 PEPTIDE PREP

Spokojenost vlasů se odvíjí od jejich co možná největší čistoty. Na čistém základě se barva vyvine zářivěji, K18 ošetření působí efektivněji a stylingové produkty fungují lépe. Kategorie PEPTIDE PREP™ byla vyvinuta tak, aby vytvořila ten nejčistší základ pro zdravé vlasy — ať už hledáte efektivní + šetrné čištění nebo důkladný detox, který si nebude zahrávat s vaší barvou – a s každou aplikaci K18 pocítíte jak se vlasy mění a uzdravují.