Tiskové zprávy
2020/4

Nový Active Clay Cleanser se silou prebiotik, která navrací pleti rovnováhu

Představujeme novinku – čisticí gel Active Clay Cleanser, který nahradil produkt Dermal Clay Cleanser. Složení s jílem bohatým na minerály a dřevěným uhlím hloubkově čistí a pomáhá navrátit rovnováhu mastné pleti. Active Clay Cleanser obsahuje účinná prebiotika, která poskytují výživu prospěšným bakteriím v pleti a zároveň chrání bariéru pleti před ztrátou hydratace, čímž zajišťuje o 30 % silnější čisticí účinek a pomáhá navrátit rovnováhu mikrobiomu.

Vlasové šperky Balmain Paris Hair Couture SS2020

Společnost Balmain Paris Hair Couture se nechala inspirovat bohatým dědictvím návrhářského domu, doplnila jej o ty nejlepší materiály, mistry řemeslníky a návrháře, a vytvořila řadu luxusních vlasových doplňků. Všechny vlasové šperky z kolekce jsou vyrobeny zcela ručně za použití tradičních technik a jsou ozdobeny typickými zlatými detaily. Kolekce pro tuto sezónu je inspirována měkkými pastelovými tóny typickými pro raná 80. léta. Produkty této kolekce se vyznačují detaily z pozlaceného 18karátového zlata a jsou vyrobené z vysoce kvalitní pravé kůže.

BALMAIN PARIS HAIR COUTURE: Dárkové sady z limitované edice SS20

Kolekce Balmain Paris Hair Couture pro jaro–léto 2020 čerpá inspiraci z doby raných 80. let a představuje pastelové tóny, měkkou džínovinu, grafické monochromatické vzory a retro siluety z 80. let. Tyto prvky také hrály hlavní roli při Balmain show pro jaro–léto 2020, pořádanou Olivierem Rousteingem, který proměnil přehlídkové molo v živý hudební festival, v jehož rámci se představily outfity v pastelových barvách a černobílé kombinaci.