Tiskové zprávy

Phyto Nature Oxygen Cream vdechne stárnoucí pleti nový život

Víte, že aby vaše pleť vypadala a působila co nejlépe, potřebuje k tomu kyslík? Je to pravda: kyslík, který dýcháme, je nezbytný k tomu, abychom přežili – a naše pleť byla zdravá.  S přibývajícím věkem se zhoršuje schopnost pleti efektivně kyslík vstřebávat. Bez dostatečného množství kyslíku si nedokáže zachovat svou přirozenou vitalitu. Životní styl a faktory okolního prostředí, jako je strava, znečištění ovzduší a nedostatek spánku, mohou zhoršovat stárnutí pleti a zpomalovat její schopnost reagovat na nedostatek kyslíku. To se může projevit vznikem jemných linek, vrásek a celkově mdlým, unaveným a ztrhaným vzhledem pleti.

4 známky stárnutí pleti -1 snadné řešení: Nové dynamic skin retinol serum

Spotřebitelé hledající rychlé a viditelné výsledky často volí retinol – zlatý standard v ošetřování známek stárnutí pleti. Všechna séra s retinolem si však nejsou rovna.

Z toho důvodu odborníci společnosti Dermalogica vyvinuli vysoce koncentrovaný, rychle působící 3,5% retinoidový komplex na bázi pokročilé směsi retinoidů a podpůrné technologie, který pomáhá změnit vzhled pleti, aniž by narušil její zdraví. Dynamic Skin Retinol Serum snadno zmírní čtyři známky stárnutí pleti během 2 týdnů.**

Post-breakout fix – novinka od Clear Start

Záněty mohou zmizet stejně rychle, jako se objeví. Nová ošetřující lokální péče z řady Clear Start pomáhá urychlit hojení zánětů.

Tímto vám chceme připomenout, že pupínky byste neměli mačkat… ALE je nám jasné, že někdy si prostě nemůžete pomoct. Proto jsme vytvořili Post-Breakout Fix, což je gelový krém pro lokální ošetření, který zmírňuje pozánětlivou hyperpigmentaci (neboli rudé a tmavé skvrny, které zůstávají po mačkání pupínků).

NOVÝ Hyaluronic Ceramide Mist pro pleť s obnovenou pružností

Co máme na mysli, když o něčí pleti řekneme, že vypadá zdravě? Obvykle mluvíme o její hydratační bariéře: přirozené směsi bohaté na lipidy, která pomáhá zachovat pleť hladkou, vláčnou a odolnou díky tomu, že nedovolí proniknutí bakterií a znečištění a udržuje hydrataci uvnitř.

Circular Hydration Serum – Pokročilý cyklus hydratace pleti

K tomu, aby naše pleť zůstala zdravá, potřebuje neustálou hydrataci. Tím, že je vystavena každodennímu působení expozomu, je však neustále ohrožena rizikem dehydratace: rychle se měnící klima, hektický životní styl a mnoho dalších faktorů pleť o tolik potřebnou hydrataci připravuje. Pro pomoc se uchylujeme k topikálnímu ošetření pleti, které však často není schopno poskytnout to, co potřebujeme: mnoho hydratačních sér se ve skutečnosti vypaří do vzduchu v momentě, kdy je naneseme.

Pro zdravý vzhled pleti potřebujeme trvalou hydrataci. A přesně to přináší nové Circular Hydration Serum. Okamžitě zaplaví pleť hydratací a obnoví ji zevnitř, a zároveň zabraňuje dalšímu vypařování vody.