Tiskové zprávy

Post-breakout fix – novinka od Clear Start

Záněty mohou zmizet stejně rychle, jako se objeví. Nová ošetřující lokální péče z řady Clear Start pomáhá urychlit hojení zánětů.

Tímto vám chceme připomenout, že pupínky byste neměli mačkat… ALE je nám jasné, že někdy si prostě nemůžete pomoct. Proto jsme vytvořili Post-Breakout Fix, což je gelový krém pro lokální ošetření, který zmírňuje pozánětlivou hyperpigmentaci (neboli rudé a tmavé skvrny, které zůstávají po mačkání pupínků).

NOVÝ Hyaluronic Ceramide Mist pro pleť s obnovenou pružností

Co máme na mysli, když o něčí pleti řekneme, že vypadá zdravě? Obvykle mluvíme o její hydratační bariéře: přirozené směsi bohaté na lipidy, která pomáhá zachovat pleť hladkou, vláčnou a odolnou díky tomu, že nedovolí proniknutí bakterií a znečištění a udržuje hydrataci uvnitř.

Circular Hydration Serum – Pokročilý cyklus hydratace pleti

K tomu, aby naše pleť zůstala zdravá, potřebuje neustálou hydrataci. Tím, že je vystavena každodennímu působení expozomu, je však neustále ohrožena rizikem dehydratace: rychle se měnící klima, hektický životní styl a mnoho dalších faktorů pleť o tolik potřebnou hydrataci připravuje. Pro pomoc se uchylujeme k topikálnímu ošetření pleti, které však často není schopno poskytnout to, co potřebujeme: mnoho hydratačních sér se ve skutečnosti vypaří do vzduchu v momentě, kdy je naneseme.

Pro zdravý vzhled pleti potřebujeme trvalou hydrataci. A přesně to přináší nové Circular Hydration Serum. Okamžitě zaplaví pleť hydratací a obnoví ji zevnitř, a zároveň zabraňuje dalšímu vypařování vody.

Dodejte pleti rozjasnění každý den: NOVÝ BioLumin-C Gel Moisturizer

Klíčem k trvale zářivější pleti je zaměřit se na exfoliaci, nejednotný tón pleti a hydrataci. Mnoho jedinců, kteří se s mdlou pletí potýkají, se však soustředí pouze na exfoliaci a sjednocení tónu pleti a zcela opomíjí rozjasňující účinky hydratace. Jaké je řešení? Superúčinný denní hydratační gelový krém, který pomáhá bojovat proti poškození volnými radikály pomocí vitamínu C a okamžitě pleti dodá zářivý vzhled – díky čemuž pleť hydratujete a rozjasníte zároveň.