Tiskové zprávy

KOLEKCE HERITAGE: Tři nové exkluzivní vlasové parfémy Balmain Hair

V roce 2024 oslaví Balmain Hair své zlaté 50. výročí. S blížícím se příchodem tohoto významného roku představujeme tři vybrané vlasové vůně. Vytvořila je známá návrhářka vůní a držitelka ocenění Niche Fragrance Award, Cecile Zarokian. Každá z těchto vůní obsahuje vysoce kvalitní složky a byla navržena tak, aby podtrhla přirozený půvab vašich vlasů a zároveň přinesla podmanivý a dlouhotrvající voňavý prožitek.

POWER OF HAIR – zimní trendová kolekce od Balmain Hair

Kampaň Power Of Hair je součástí kolekce Trend Forecast navržená tak, aby podnítila kreativitu a vášeň vlasových stylistů po celém světě a předvedla neomezené možnosti a transformativní sílu vlasů.

Prostřednictvím řady podmanivých proměn tato kolekce ukazuje, jak mohou různé účesy zcela změnit vzhled člověka a vyvolat různé emoce. Vlasy bývají oslavovány pro svou schopnost vyjadřovat individualitu, podtrhnout krásu a zanechat silný dojem. Kolekce Trend Forecast je tím nejlepším průvodcem k rozvoji kreativity a využití plného potenciálu vlasů. Přináší vše od odvážných střihů vyzařujících sebedůvěru až po zářivé barvy, které jsou vyjádřením samy o sobě.

Nová limitovaná kolekce RENESANCE

Limitovaná kolekce Balmain Hair Couture pro letošní zimu vzdává hold francouzské renesanci a jejímu opulentnímu stylu v umění, architektuře a designu. Toto jedinečné období ve francouzské historii je dlouhodobě obdivováno pro svou krásu, eleganci a vytříbenost. Typickým rysem francouzské renesance, která se odehrávala v 16.století, bylo její zaměření na umění a kulturu. Byla to doba, kdy móda, architektura a malířství dosahovaly svého největšího rozkvětu a francouzský styl byl považován za nejvytříbenější v Evropě.

Nová limitovaná kolekce Balmain Hair Couture SS23 FRENCH RIVIERA

Hřejivé sluneční paprsky, dlouhé noci u vody a horký letní vánek pohrávající si s vlasy – takový je život na francouzské Riviéře. Nová kolekce pro jaro a léto od Balmain Hair Couture je ódou na dekadentní život odehrávající se na proslulém pobřeží a oslavou krásy Středozemního moře. Inspiraci přitom čerpá z ikonického námořnického stylu. Kolekce nových vlasových doplňků skvěle vylepší váš vzhled pro procházky po francouzských bulvárech.

Kolekce Riviera SS23 bude dostupná od 28. dubna 2023 na www.salononline.cz a v luxusních salonech po celé ČR a na Slovensku.

Limitovaná mini edice Balmain Touch of Romance

Láska má pro různé jedince mnoho různých podob. Avšak jejím univerzálním rysem, po němž všichni toužíme, je to, že musí přinášet vroucnost a útěchu. Vědomí, že jsme milováni, by nám mělo přinášet pocity nadšení, uvádět nás v pokušení a nabudit naše smysly. Nakonec je to celé o tom, jak se cítíme. Protože každý definujeme lásku po svém a stejně tak k ní přistupujeme.

Kolekci „Touch of Romance“ značka Balmain Hair Couture vytvořila, aby vzdala hold právě těm pocitům, které máme, když jsme milováni. Tato kolekce se skládá ze dvou exkluzivních dárkových sad. A je dokonalým způsobem, jak vyjádřit lásku i beze slov.