Tiskové zprávy

Nová limitovaná kolekce Balmain Hair Couture SS23 FRENCH RIVIERA

Hřejivé sluneční paprsky, dlouhé noci u vody a horký letní vánek pohrávající si s vlasy – takový je život na francouzské Riviéře. Nová kolekce pro jaro a léto od Balmain Hair Couture je ódou na dekadentní život odehrávající se na proslulém pobřeží a oslavou krásy Středozemního moře. Inspiraci přitom čerpá z ikonického námořnického stylu. Kolekce nových vlasových doplňků skvěle vylepší váš vzhled pro procházky po francouzských bulvárech.

Kolekce Riviera SS23 bude dostupná od 28. dubna 2023 na www.salononline.cz a v luxusních salonech po celé ČR a na Slovensku.

Limitovaná mini edice Balmain Touch of Romance

Láska má pro různé jedince mnoho různých podob. Avšak jejím univerzálním rysem, po němž všichni toužíme, je to, že musí přinášet vroucnost a útěchu. Vědomí, že jsme milováni, by nám mělo přinášet pocity nadšení, uvádět nás v pokušení a nabudit naše smysly. Nakonec je to celé o tom, jak se cítíme. Protože každý definujeme lásku po svém a stejně tak k ní přistupujeme.

Kolekci „Touch of Romance“ značka Balmain Hair Couture vytvořila, aby vzdala hold právě těm pocitům, které máme, když jsme milováni. Tato kolekce se skládá ze dvou exkluzivních dárkových sad. A je dokonalým způsobem, jak vyjádřit lásku i beze slov.

Novinky Balmain Homme 2023

Vstupte s Balmain Homme do nové éry pánské kosmetické péče. Luxusní řada zahrnuje vše, co muži pro každodenní péči o pleť, tělo, vlasy i vousy potřebují. Typickým znakem, který jednotlivé produkty propojuje, je intenzivní orientálně-dřevitá vůně, v níž se prolínají citrusové tóny bergamotu a santalového dřeva.

Adventní kalendáře BALMAIN 2022

Existuje několik způsobů, jak odpočítávat čas zbývající do Vánoc, ale žádný není tak radostný a luxusní jako dárkový kalendář. Nabízí ideální příležitost k objevení a vyzkoušení nových produktů a zároveň umožní odpočítávat dny, které chybí do nejslavnostnějšího dne roku.

Limitovaná edice BALMAIN podzim/zima 2022

Je to období v roce, kdy se setkávají rodiny i přátelé a kdy vrcholí sezóna obdarovávání a krášlení. Období svátků. Doba naplněná oslavami a uctíváním. Tento rok oslavuje Balmain Hair Couture sváteční sezónu s novou limitovanou kolekcí pro podzim a zimu inspirovanou zlatými detaily typickými pro módní dům Balmain, avšak doplněnou o zelenou barvu, která je pro toto sváteční období charakteristická.