Tiskové zprávy

Novinky v řadě Balmain Homme pro muže

S potěšením oznamujeme rozšíření řady Balmain Homme o luxusní šampon a kondicionér, po kterých budou vlasy hustší a bohatší. Produkty byly vyvinuty speciálně pro muže, kteří se potýkají s řídnutím vlasů nebo jejich vypadáváním – tento problém postihne do 38. roku věku dvě třetiny všech mužů a přibližně 85 % procent mužů do věku 50 let.

Nová limitovaná kolekce Balmain Hair Couture JARO–LÉTO ‘22

V roce 2011 představil 25letý Olivier Rousteing svou první kolekci jako kreativní ředitel značky Balmain. Po deseti letech Olivier znovu ukazuje, proč se v těchto letech stal tak ikonickým a úspěšným. Na módní přehlídce Balmain jaro–léto 2022 se představilo mnoho supermodelek, včetně Imaan Hamman, Adut Akech a Precious Lee, které se oblékly do přiléhavých kousků a modelů s prostřihy. Nechyběly ikonické barvy černá a bílá a významnou roli sehrály neutrální barvy, jako je béžová a hnědá. Sexy a emancipovaná kolekce, která se nese v duchu stylu pouliční módy. Ve stejném duchu se nese i nová limitovaná kolekce Balmain Hair Couture a hlavní roli hrají nude barvy s neonovými detaily.

Nová maska COULEURS COUTURE – výjimečná péče o barvené vlasy

Jedinečná kolekce péče o barvené vlasy Couleurs Couture byla speciálně vyvinuta pro potřeby barvených, poškozených a nadměrně upravovaných vlasů. Pečující kolekce Couleurs Couture podporuje dlouhotrvající stálost barvy, opravuje, posiluje a obnovuje vlasy do hloubky. Pokročilé složení je obohaceno o ty nejkvalitnější složky a vyznačuje se charakteristickou vůní.

Nový vlasový parfém BALMAIN HOMME HAIR PERFUME

Představujeme novinku v pánské řadě Balmain Homme – vlasový parfém s bohatou, intenzivní orientální dřevitou vůní řady Balmain Homme, která v sobě spojuje povzbudivé a svěží citrusové tóny bergamotu s dřevitými prvky vůně santalového dřeva. Použít ho můžete jak na tělo, tak i na vlasy, ke kterým je šetrný díky menšímu obsahu alkoholu a pečujícím složkám.