Tiskové zprávy
2020/10

LIMITOVANÁ KOLEKCE BALMAIN HAIR COUTURE PODZIM/ZIMA 2020

Kolekce pánského oblečení Balmain pro sezónu podzim/zima 2020 odráží identitu návrháře Oliviera Rousteinga, který by sám sebe popsal jako: z poloviny Etiopan, z poloviny Somálec a ze 100 % Francouz. Delikátní spojení francouzského krejčovství a afrických vlivů je oslavou kočovných kmenů v moderní době. „Všichni jsme spolu. Máme jedno nebe a díváme se na něj společně. Jsme jen kočovníci, nomádi tohoto světa“, Olivier Rousteing.

Na tuto myšlenku a kolekci pak navazuje i vlasová kolekce Balmain Paris Hair Couture a také nová limitovaná edice Podzim/Zima 2020.

Letošní sváteční sezóna je pro Dermalogicu oslavou rukou #InOurHands

Již od roku 1986 přináší pleťoví terapeuté Dermalogica život zdravé pleti prostřednictvím lidského dotyku. Nadšení zakladatelky, Jane Wurwand, pro práci vlastníma rukama se stalo inspirací pro misi značky: podporovat soubor dovedností profesionální kvality v místních komunitách po celém světě.

Vášeň Jane pro práci vlastníma rukama je také tím, co Dermalogicu přivedlo k umělkyni Julii Wilkinsonové z Makerie Studio, která vlastnoručně stvořila sváteční sady pro rok 2020. Juliina práce zachycuje lásku, oddanost a zručnost, které jsou součástí každého pleťového ošetření a režimu péče Dermalogica.

Limitovaná edice adventního kalendáře Balmain LA Ville Lumière / Město světel

Odpočítávání dnů zbývajících do Vánoc je starodávný rituál pocházející z poloviny 19. století. Odpočítávání nejprve probíhalo formou zapalování svíček. Vše se změnilo, když německé noviny vydaly výtisk s lepenkovým kalendářem s 24 barevnými okýnky. Svět adventních kalendářů tak byl na světě. Jejich podoba se různila, a proto obsahovaly vše od svátečních kartiček až po malé čokolády zabalené do krásného papíru.

Nyní přebírají tradici adventních kalendářů jedinečné luxusní značky. Luxusní dárkový kalendář s vlasovou kosmetikou představila společnost Balmain Paris Hair Couture jako první na světě již v roce 2017. Kalendář byl koncipován jako desetidenní. Letos je dárkový kalendář Balmain Paris Hair Couture ódou na Paříž: „La Ville Lumiere / Město světel“.

NOVINKA! Hydro Masque Exfoliant – lépe hydratuje díky exfoliaci

Většina lidí sahá po hydratační masce, když jejich pleť působí suše, a po exfoliačním scrubu, když pleť působí mdle. Dehydratovaná pleť ve skutečnosti často pro svou vzpruhu potřebuje nejen hydrataci, ale také exfoliaci. Proč? Jednou z příčin, proč dehydratovaná pleť působí napjatě a vyvolává nepříjemné pocity, je přirozený nános odumřelých buněk na jejím povrchu. Přínos šetrné exfoliace, která tyto buňky odstraní, je dvojí: zajistí stimulaci obnovy buněk a odhalí zdravě vypadající pleť. Navíc pomáhá hydratačním složkám proniknout do pleti a zajistit tak maximální účinky.